İstanbul Ahşap > Ahşap Ev

Ahşap Evler

İstanbul Ahşap ailesi olarak Ahşap Ev konusunda dilediğiniz ahşap ev yapımı veya ahşap ev imalatı ile ilgili olarak Ahşap Ev Modelleri konusunda zengin seçenek ve alternatifler sunuyoruz. Ahşap Ev Fiyatları ve modelleri karşılaştırması ahşap ev yapımı fiyatları elbette sizin istediğiniz model ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlik gösterebilir. Ahşap Ev Fiyatı ya da ahşap ev fiyatları sizlere sunduğumuz kalite, işçilik performansını yüksekte tutup Ahşap ev fiyat listesini sizler için olabildiğince minimize etmeye çalışıyoruz. Her yaptığımız işin ardından müşterilerimizin yüzündeki tebessüm bize daha fazla çalışma ve hep en iyisini yapmak için şevk veriyor.

Dünya, var olduğu andan itibaren içinde bulunan canlılara çeşitli imkanlar sunmuştur. Canlılar içinde en çok medenileşme gösteren insanlar, tarihin başından beri bazı temel ihtiyaçlarını gidermeye çalışmıştır.

Bu temel ihtiyaçlar arasında çok büyük bir öneme sahip olan barınma ihtiyacı, en ilkel yöntemle başlamış, günümüzde akıllı ev teknolojisine varana kadar gelişmiştir. Barınma ihtiyacını karşılayan ev çeşitleri, insanların zevkine, yaşam alanına ve toplumun yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Ahşap Ev Uygulamalarımız

İstanbul Ahşap Evler
AE 126
İstanbul Ahşap Evler
AE 128
İstanbul Ahşap Evler
AE 129
İstanbul Ahşap Evler
AE 130
İstanbul Ahşap Evler
AE 131
İstanbul Ahşap Evler
AE 132
İstanbul Ahşap Evler
AE 133
İstanbul Ahşap Evler
AE 134
İstanbul Ahşap Evler
AE 136
İstanbul Ahşap Evler
AE 137
İstanbul Ahşap Evler
AE 138
İstanbul Ahşap Evler
AE 139
İstanbul Ahşap Evler
AE 140
İstanbul Ahşap Evler
AE 141
İstanbul Ahşap Evler
AE 142
İstanbul Ahşap Evler
AE 143
İstanbul Ahşap Evler
AE 144
İstanbul Ahşap Evler
AE 145
İstanbul Ahşap Evler
AE 146
İstanbul Ahşap Evler
AE 147
İstanbul Ahşap Evler
AE 148
İstanbul Ahşap Evler
AE 149
İstanbul Ahşap Evler
AE 150
İstanbul Ahşap Evler
AE 151
İstanbul Ahşap Evler
AE 152
İstanbul Ahşap Evler
AE 153
İstanbul Ahşap Evler
AE 154
İstanbul Ahşap Evler
AE 155
İstanbul Ahşap Evler
AE 156
İstanbul Ahşap Evler
AE 157
İstanbul Ahşap Evler
AE 158
İstanbul Ahşap Evler
AE 159
İstanbul Ahşap Evler
AE 160
İstanbul Ahşap Evler
AE 161
İstanbul Ahşap Evler
AE 162
İstanbul Ahşap Evler
AE 163
İstanbul Ahşap Evler
AE 164
İstanbul Ahşap Evler
AE 165
İstanbul Ahşap Evler
AE 166
İstanbul Ahşap Evler
AE 167
İstanbul Ahşap Evler
AE 168
İstanbul Ahşap Evler
AE 169
İstanbul Ahşap Evler
AE 170
İstanbul Ahşap Evler
AE 171
İstanbul Ahşap Evler
AE 172
Fotoğrafları Büyütmek İçin Lütfen Üzerine Tıklayınız.

Değişik ev çeşitleri içinde en çok dikkat çeken, günümüzde en yaygın olarak kullanılan beton yapılardır. Beton yapıların avantajları olduğu kadar bazı olumsuz yanları da bulunmaktadır. Bu olumsuzluklardan en çok ön plana çıkanı, doğayla iç içe yaşamı engellemesidir.

Ahşap evler :Doğal yaşama özlem duyanlar, kalabalık şehir hayatının stresinden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler ve kendilerine daha sağlıklı bir yaşam sağlamak isteyenler, günümüzde farklı bir yönteme başvurmaktadır.

En kaliteli malzemelerden imal edilen ahşap evler, insanlar için farklı bir yaşama alanı sunmaktadır. Ahşap evlerin kullanımının yaygınlaşması ile bu konuda hizmet veren istanbul ahşap firmalarının sayısı da artmaktadır.

Ahşap kalitesini ve doğallığını yaşamak isteyen insanların tercihi olan "ahşap ev çeşitleri" için özel tasarım yaptırmanız da mümkün olacaktır. Hem görüntüsüyle hem de yapısıyla doğallığı sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak olan ahşap evler, en kaliteli ağaçlar kullanılarak üretilmektedir. Ahşap evler, isminden de anlaşılacağı üzere doğal ağaç malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken şey ise, kullanılacak olan ağaçların seçilmesi aşaması olacaktır. Ahşap ev yapımında kullanılacak ağaçlara dikkat eden firmalar, hem doğaya saygılı hem de kalite ve sağlamlığa önem veriyor olacaktır.

Canlı bir varlık olarak görülmesi gereken ağaçlar arasından seçim yapılacaksa, son sezonunu yaşayan ağaçlar seçilmelidir. Bu seçimin yapılmasının iki farklı avantajı olacaktır. Bunlardan ilki, ağaçların gereksiz yere yok edilerek dünyanın dengesinin bozulmasını engellemek, diğeri ise yapılacak olan evin daha kaliteli olmasını sağlamak. Son sezonunda bulunan ağaçlardan elde edilecek olan keresteler, hem daha sağlam olacak hem de çevreye verilecek olan zararı en düşük seviyeye indirmenize yardımcı olacaktır.

En kaliteli malzeme elde etmek için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise, ağaçların işlem görmeden önce toplanma zamanı olacaktır. Sonbahar veya kış aylarında toplanacak olan ağaçlar, çok daha sağlam bir malzeme elde etmenizi sağlayacaktır. Bahar ve yaz aylarında yaş olan ağaçlar, sağlamlık açısından istediğiniz özellikleri size sunamaz. Kuru olarak kullanılması gereken keresteleri elde etmek için bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir.

Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye yayılan ahşap ev modası, her geçen gün insanların daha da dikkatini çekmektedir. Özel tasarım ahşap ev yaptırmak veya hazır ahşap ev modellerinden birini satın almak, insanların beton yığınları arasından kaçış yolu olarak görünmektedir. Alanında uzman kişilerin çalıştığı firmalar tarafından üretilen ahşap evler, çok çeşitli boyut ve tasarım seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

İnsanların hayal ettikleri villalar, ahşap ev modelleri ile hayali gerçeğe dönüştürmektedir. Yüklü miktarlarda para gerektiren villaların yerine, geniş kullanım alanına sahip, dilediğiniz gibi dizayn edilebilen, sağlıklı, dayanıklı ve güvenli bir ahşap villaya sahip olmanın ayrıcalığını yaşamak için yapmanız gereken tek şey, ahşap evler konusunda uzman olan kurumsal firmalarla iletişime geçmek olacaktır.

Küçük şirin bir evden büyük bir villaya kadar, dilediğiniz seçimi yapmanız mümkün olacaktır. Yaşamak istediğiniz ahşap evinizin tek katlı mı yoksa dubleks mi olacağına da siz karar verebileceksiniz. Profesyonel bir şekilde çalışan bu firmalar, bulunduğunuz yerde keşif yapacak ve ihtiyacınıza göre özel bir ev oluşturacaktır. Ahşap ev modasını yakalamak ve daha sağlıklı, güvenli, konforlu bir hayat sürmek için tercih edeceğiniz bu yapıların pek çok yönden büyük avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan ilki, yapının tamamlanmasının çok kısa sürecek olmasıdır. Bina yapımının ne kadar uzun sürdüğünü bilirsiniz.

Ahşap evlerin hazırlanması, montajının tamamlanması ve içinde yaşanacak bir şekle bürünmesi, 2 ay gibi kısa bir süre almaktadır. En kaliteli malzemeler kullanılarak yapılacak olan ahşap eviniz, bu kadar kısa süre içinde kullanımınıza hazır olacaktır. Diğer bir avantaj, ahşap evlerin çok daha sağlam ve güvenilir olmasıdır.

Dünyada deprem denince ilk akla gelen ülke olan Japonya, yıllardan beri bu tür ahşap evlerin kullanımını teşvik etmektedir. Beton binaların aksine depreme çok daha dayanıklı olduğu kanıtlanan ahşap evler sayesinde, deprem riskini en aza indirmiş olacaksınız. Ahşap evlerle ilgili diğer bir iyi özellik ise, sağlık konusunda karşımıza çıkmaktadır. İnsanların yaşamak için, özellikle de sağlıklı yaşamak için bol oksijene ihtiyacı vardır. Bu noktada devreye giren ahşap evler, sürekli bir oksijen sirkülasyonu sağlayarak çok daha kaliteli bir yaşam sürmenizi destekleyecektir. Beton binalarda bulunan havasız ortamlar, ahşap evlerde asla karşınıza çıkmayacaktır.

İnsanların ilgisini çeken en büyük avantaj ise, kuşkusuz "fiyat" ve ücretlendirme konusunda olacaktır. Günümüzde küçük bir daire satın almak için gereken minimum fiyatları göz önünde bulundurduğumuzda, ahşap evleri satın almak için bu miktarların çok daha altında bir rakam yeterli olacaktır. Ahşap ev fiyatları, klasik beton daire fiyatlarına oranla çok daha uygundur. Ortalama bir muhitte satın alacağınız 2+1 daire fiyatına denk gelecek rakamlarla, dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz çift katlı bir ahşap villa sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca, ahşap evlerin kullanım ömürleri de diğer seçeneklere oranla çok daha tatmin edici seviyededir. Yarı fiyata temin edebileceğiniz bir ahşap ev ile bir apartman dairesinden yararlanabileceğiniz sürenin iki katı kadar süre güvenle ve sağlıklı bir şekilde yaşayabileceksiniz. Güvenlik konusunda karşımıza çıkan diğer bir avantaj ise, sanılanın aksine yangın konusunda olacaktır. Bir apartman dairesinin içinde başlayacak olan yangın ile ahşap evinizde çıkacak yangın, neredeyse aynı sürede yayılma gösterecektir. Hatta ahşap evin dış cephesinde çıkacak olan yangın, iç katmanlara çok daha uzun sürede ulaşacaktır.

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak ahşap evlerin ne kadar mantıklı bir seçim olacağı görülmektedir. Ahşap ev örnekleri sayesinde, siz de hayalinizdeki eve sahip olma adına büyük bir adım atabilirsiniz. Şehir hayatının yoğun ve stres dolu atmosferinden uzaklaşmak, daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olmak ve sevdiklerinizle birlikte çok daha güvenli bir ortamda yaşamak istediğinizde, ahşap ev modelleri arasından seçim yapabilir veya dilediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. Küçük ve şirin bir ev ya da büyük bir villa tercihinizi dilediğiniz gibi yapmanız mümkün olacaktır. Türkiye’nin hemen her yerinde yayılan bu ev çeşitleri, pek çok farklı firma tarafından sizlere sunulmaktadır.

Doğaya dönüş sloganıyla yola çıktığınızda, dünyanın güzelliklerini ve doğanın tazeliğini keşfetmek çok daha kolay olacaktır. Ahşap ev modellerini detaylı olarak incelemek ve satın almak istediğiniz eve karar vermek için kurumsal firmaları ziyaret edebilirsiniz. Çok daha uygun fiyatlara çok daha büyük ahşap evlere sahip olmak mümkün olmakla birlikte, evinizin kullanım süresini de klasik dairelere oranla artırabileceksiniz. Sağlıklı, ekonomik, güvenli ve doğayla iç içe bir yaşam adına ahşap evleri tercih edebilirsiniz.

Bir sonraki ürünümüz olan İstanbul Bungalo Evler “https://www.istanbulahsap.com.tr/bungalov_evler için linke tıklayınız.Bize Ulaşın


Adres :Yeni Çamlıca Mahallesi Dursunbey Caddesi no:74/A Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 408 22 44

Telefon: 0 532 274 53 48

Email : info@istanbulahsap.com.tr